Gabriela II

ZAKĄTEK URODY


MANICURE HYBRYDOWY

Absolutna nowość na rynku profesjonalnym. Lakiery do paznokci utwardzane światłem UV.

Ich użycie likwiduje problem nieestetycznego odpryskiwania lakieru na paznokciach dłoni i stóp. Zapewniają gładki i nieskazitelny efekt, utrzymując przez dwa tygodnie. Metoda zwana również: manicure hybrydowy, lub manicure Shellac.

Nakładany cienką warstwą jak lakier, utwardzany w świetle UV, gwarantuje wysoki połysk, piękny kolor bez skazy aż przez 14 dni. Zdejmowany w ciągu kilku minut. Koniec zmagań z odpryskiwaniem, smugami i zbyt długim czasem wysychania! Utrzymuje się, aż 2-3 tygodnie!

Po dwóch do trzech tygodniach zalecane jest położenie lakieru od nowa. Zdjęcie lakieru z płytki paznokcia trwa około 10 -15 min. Paznokcie moczy się w specjalnym płynie (lakieru nie można usunąć zwykłym zmywaczem). Lakier nie uszkadza ani nie przebarwia naturalnej płytki paznokcia.

Zalety manicure hybrydowego GELISH:

MANICURE NA CIEPŁO

Zabieg regenerujący wysuszone dłonie, jest to manicure wykonany z użyciem olejku, który zmiękcza skórki.

Po opracowaniu kształtu paznokci i skórek, dłonie nawilżają się w rozgrzanym kremie Vitalcreme, następnie masaż wykonywany od palców do łokci, sprawia, że krem głęboko wnika w skórę, oraz złuszcza martwy naskórek.

Dzięki temu skóra nabiera zdrowego wyglądu oraz pozostaje długo nawilżona.

Manicure polecany dla osób ze słabym krążeniem, zimnymi dłońmi w sezonie jesienno-zimowym

MANICURE SPA

Zabieg głęboko nawilżający,wykonywany przy użyciu specjalnej serii produktów SPA.

Po dezynfekcji dłoni nakładany jest płyn zmiękczający skórki, odsunięcie skórek i nadanie kształtu paznokciom, następnie masaż dłoni peelingiem drobnoziarnistym, który złuszcza martwy naskórek,po umyciu dłoni nakładamy maskę ,na koniec wmasowujemy balsam oraz wykonujemy relaksujący masaż dłoni poprawiający krążenie.

Po takim zabiegu,skóra dłoni jest jędrna, gładka i nawilżona na długi czas.

MANICURE JAPOŃSKI

Piękne, naturalne paznokcie o niepowtarzalnym blasku różowej perły.

Manicure japoński to zabieg odżywczy, który wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje jej piękny połysk, uszczelnia oraz zasila ja w odżywcze składniki naturalne.

Manicure japoński jest szczególnie polecany dla paznokci łamliwych, kruchych oraz rozdwajających się. Zabieg pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokcia, prowadząc do jego wzmocnienia oraz wzbogaca go w ważne witaminy. Ponadto zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu paznokci.

W skład preparatu wchodzą witaminy :A E H , prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli, oraz krzemionka z morza japońskiego.

Zabieg polega na wsmarowaniu specjalnej pasty w płytkę paznokcia. Skoncentrowane w niej składniki i witaminy wiążą wodę, ułatwiają przenikanie innych substancji oraz wywierają znaczący wpływ na równowagę wodno – tłuszczową. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia.

Następnie wcześniej nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając specjalny puder. Powoduje on zatrzymanie składników zawartych w paście i chroni przed zbyt szybkim wypłukaniem płytki paznokcia. Jednocześnie zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak np. WODA czy DETERGENTY.

Efekty widoczne są od razu w postaci ładnego, jedwabistego połysku, który utrzymuje się przez ok 3 tygodni. Po tym czasie zabieg ten należy powtórzyć.

Manicure japoński polecany jest słabe łamliwe rozdwajające się paznokcie, oraz po zabiegach przedłużaniu paznokci żelowych i akrylowych.

certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat certyfikat


GODZINY OTWARCIA

ADRES

KONTAKT


© Wszystkie prawa zastrzeżone 2015. Właściciel: Gabriela II & Zakątek Urody. Wykonanie: Firma BL@CK